Akdeniz’de 5 yılda herkesin belediye başkanı olmayı başardık - Mersin Times

Akdeniz’de 5 yılda herkesin belediye başkanı olmayı başardık

Akdeniz’de 5 yılda herkesin belediye başkanı olmayı başardık

Akdeniz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Gültak; “Akdeniz’e biz eşitliği, huzuru, barışı, kardeşlik ve güveni getirdik. Akdeniz’de artık kavga yok, gürültü yok, biber gazı yok. Ayrımcılık ise hiç yok. Çünkü bizim defterimizde kitabımızda ayrımcılık yazmaz. Yapılamaz denilen birçok proje ve yatırımı hayata geçirdik. Akdeniz’de herkesin belediye başkanı olmayı 5 yılda başardık. Kentimizde huzur ve barışın kalıcı olması için 31 Mart’ta halkımızın desteğini istiyoruz” dedi.

ABONE OL
1 Mart 2024 13:44
Akdeniz’de 5 yılda herkesin belediye başkanı olmayı başardık
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Seçim kampanyası kapsamında halk buluşmalarını aralıksız sürdüren Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, Malatyalılar Derneği yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldi. Bir otelin salonunda, yoğun ilgi altında gerçekleşen buluşmaya AK Parti MKYK üyesi ve Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, Mezitli Belediye Başkan Adayı Mevlüt Ekmekçi, Yenişehir Belediye Başkan Adayı Kenan Peker, AK Parti Akdeniz İlçe Başkanı Mehmet Ali Can ve MHP Akdeniz İlçe Başkanı Ali Ateş de katıldı.

Bizim defterimizde ayrımcılık yapmak yok!

Akdeniz’i 5 yılda değiştirip dönüştüren hizmet, proje ve yatırımların anlatıldığı kısa film gösteriminden sonra söz alan Başkan Gültak, yoğun ilgilerin nedeniyle Malatyalılar derneği yönetimine teşekkür etti. Geçmiş yönetimleri ilçeye hizmet, proje ve yatırım getirmemekle eleştirerek sözlerine devam eden Başkan Gültak, Akdeniz’de bozulan huzur ve güven iklimini yeniden tesis ettiklerinin altını çizdi; “Artık Akdeniz’de kavga, gürültü, gözyaşı, biber gazı yok. Herkes rahat rahat geziyor. Ayrımcılık hiç yok. Bir kişi Alevi imiş, Sünni imiş, öbürü Kürt’müş… Bizim defterimizde kitabımızda hiç yazmıyor” dedi.

“Akdeniz’de herkesin belediye başkanı olmayı 5 yılda başardık”

Başkan Gültak, gece gündüz demeden çalışıp tüm Akdeniz’e hizmet verdiklerini ve dokunmadık insan bırakmadıklarını kaydederek, “Akdeniz’de, herkesin belediye başkanı olmayı biz 5 yılda başardık. Ama tabi bu öyle kolay da olmadı. Hafta için hafta sonu demedik, gece-gündüz demedik, bayram demedik; hep sahada olduk. İnsanımızın düğününe de cenazesine de gittik.

Birçok hizmet ve projeyi de hayata geçirdik. Artık huzurun ve barışın kalıcı olmasını istiyoruz. Yaptığımız hizmetlerimiz de ortada. Kimseyi asla ayrıştırmadık. Allah’ın izniyle, Cumhur İttifakı olarak yola çıktık. Halkımızdan bir şey daha istiyorum… Çünkü 5 yılı öyle geçirdim ben. Büyükşehir Belediyesi olmadan olmuyor! Sürekli engelleniyoruz. Bu nedenle Büyükşehir seçiminde kardeşim Serdar Soydan’a ve ilçe belediye başkan adayı kardeşlerime desteklerinizi istiyorum” diye konuştu. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.