Yörüksüt’e Bir Ödül Daha

ABONE OL
1 Ocak 2021 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin en sevilen markalarından Yörüksüt toplumun farklı kesimleri tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor. Son olarak 20. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Kent Radyo, ‘Sosyal sorumluluk’ projelerine desteklerinden ötürü bir plaket ile ödüllendirildi. Geceye önceden belirlenen programı nedeni ile katılamayan Yörüksüt Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Öz’ün plaketini CHP İl Başkanı Abdullah Özyiğit şirket Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Öz’e sundu.

Mersin iş, siyaset ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılım gösterdiği gecede farklı kesimlerden birçok isme ödülleri verilirken en anlamlı ödül ise Yörüksüt ailesine verildi. Gecede Yörüksüt AŞ Genel Müdürü Alettin Bilgiç, şirketin Yaşam Koçu Uzman Dr. Oğuz Demirsoy ve Şirketi çeşitli departmanında müdür ve yönetici olarak çalışanlarda hazır bulundu.

Yörüksüt Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Öz’e verilen ödülü CHP Mersin İl Başkanı Abdullah Özyiğit’ten alan şirket yönetim kurulu üyesi Fethi Öz yaptığı konuşmada “Toplumun tüm kesimlerine hitap eden bir firma olarak, sosyal sorumluluk projelerine de elimizden geldiği kadar destek oluyoruz. Bizim bu bakış açımızın fark edilerek ödüllendirilmesi bizi ayrıca gururlandırdı. Yörüksüt olarak bundan sonra da toplumla iç içe olmaya devam edeceğiz” dedi.

“Sağlık sunuyoruz”

Bir Mersin Markası olarak yola çıkan ve sınırları aşarak, birçok ülkede fabrika açarak Türkiye ve kentimizi uluslara arası arenada tanıtarak adeta fahri konsolosluk görevi yapan Yörüksüt, büyümesinin altında yatan sihirli formülü Fethi Öz şöyle açıkladı; “Biz Sağlık sunuyoruz. Bir İnsanın doğumundan başlayarak, tüm hayatı boyunca sağlık sunmaya çalışıyoruz. Özcesi Yörüksüt sağlık sunuyor” dedi. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.