Vatandaşlar talep etti Belediye uyguladı - Mersin Times

Vatandaşlar talep etti Belediye uyguladı

Vatandaşlar talep etti Belediye uyguladı

Her fırsatta ilçede vatandaşların ihtiyaçlarını gözeten Mezitli Belediyesi, talepler doğrultusunda Denizhan Sitesi önündeki Taksi Kulübesi'ni yeni yerine taşıdı. Mersin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi UKOME Genel Kurulu'nun 10 Ağustos 2023 tarihli 2023/371 sayılı kararı doğrultusunda, 35411 Sokak ile 35420 Sokak kesişiminde bulunan GİŞKAD 10. Yıl Korusu adlı park alanı, kulübenin yeni yerleşim alanı olarak belirledi.

ABONE OL
11 Aralık 2023 16:55
Vatandaşlar talep etti Belediye uyguladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mezitli Belediyesi taşıma süresince, park alanında yaşayan canlılara ve ağaçlara zarar verilmemesi, aynı zamanda vatandaşların parkı kullanım haklarının kısıtlanmaması üzerinde hassasiyetle durdu.Belediyeye bağlı ekipler, taşıma ve yapım sürecini titizlikle yürütürken parktaki canlı yaşamını ve yeşil alanı korumaya özen gösterdi.

Yapılan bu taşınma süreci, belediyenin vatandaşların görüşlerine saygı duyarak, şehir planlamasında insan odaklı adımlar attığının bir göstergesi olarak değerlendirildi.Yeni yerine taşınan Taksi Kulübesi’nin bölge halkının günlük yaşamını kolaylaştırması ve şehir estetiğine olumlu katkılar sağlaması bekleniyor. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.