Mersin valiliğinden yapılan açıklamaya göre, ziyarette İl Jandarma Komutanı Albay Necip Çarıkcıoğlu ve rütbeli personel tarafından karşılanan Vali Su, karşılama mangasını selamlamasının ardından Komutanlık Şeref Defterini imzaladı.
Makama geçerek Albay Çarıkcıoğlu ve personelle bir süre görüşen Vali Su, Jandarma Teşkilatının 182’nci kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, İl Jandarma Komutanı Çarıkcıoğlu nezdinde tüm teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.
Vali Su’ya ziyareti sırasında Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ve Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Albay Oğuz Bavbek de eşlik etti. (Mersin Times)
ASAYİŞ
27 Temmuz 2024ASAYİŞ
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024ASAYİŞ
27 Temmuz 2024ASAYİŞ
27 Temmuz 2024ASAYİŞ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.