Uyuşturucu baronu Mersin’de yakalandı - Mersin Times

Uyuşturucu baronu Mersin’de yakalandı

Uyuşturucu baronu Mersin’de yakalandı

Mersin Mit Bölge Başkanlığı ve Mersin Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü ile birlikte düzenledikleri ortak bir operasyonla, uluslararası uyuşturucu ticareti yaptığı ileri sürülen “uyuşturucu baronu” Zafer Ramadan Mersin’de yakaladı.

ABONE OL
22 Aralık 2023 15:27
Uyuşturucu baronu Mersin’de yakalandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin Emniyet Müdürlüğünün uyuşturucu tüccarlarına yönelik amansız operasyonları devam ediyor.  Mersin Mit Bölge Başkanlığı ve Mersin Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü düzenledikleri ortak bir operasyonla, G-42 koduyla aranan Uluslararası Uyuşturucu Baronu “Zafer Ramadan” isimli şahsı kıs kıvrak yakaladı.

Operasyon, Drone ve Özel Hareket Polislerin desteği ile yürütüldü

Söz konusu başarılı operasyona dair yazılı bir açıklama yapan Mersin Emniyet Müdürlüğü, “Mit Bölge Başkanlığı ve Mersin İstihbarat Şube Müdürlüğü’nün ortak çalışması neticesinde, uluslararası uyuşturucu ticaretine yönelik yapılan teknik ve fiziki çalışmalarda;      Mersin Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, G-42 koduyla aranan Uluslararası Uyuşturucu Baronu “Zafer Ramadan” isimli şahıs, Mezitli ilçesi Akdeniz Mahallesinde Özel Harekat ve Drone destekli yapılan başarılı operasyon sonucu yakalanmıştır. Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” bilgileri paylaştı.  (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.