• Mersin Times
  • Ünlü kadın giyim markası KASHA Mezitli’de açıldı

Ünlü kadın giyim markası KASHA Mezitli’de açıldı

ABONE OL
1 Ocak 2021 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İş Kadını Canan Turgut, ünlü kadın giyim markası KASHA’nın Mersin şubesini açarak 40’a yakın insana istihdam yarattı. Yoğun ilgi görülen açılışa çok sayıda politikacı, iş dünyası ve bürokratların katıldığı gözlendi.
İş Kadını Canan Turgut, ünlü kadın giyim mağazası KASHA mağazalarının ürünlerini Mersinli kadınlarla buluşturmak için Mersin şubesini açtı. Açılışa  KASHA markasının tasarımcısı ve  sahibi Serpil Özderen’in yanı sıra, CHP Mersin Milletvekili Dr. Hüseyin Çamak, MESİAD Başkan Yardımcısı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  MÜSİAD Mersin Şube Başkanı Hakan Kayacı, MODER Başkanı Vahdettin Kılıç,  GİŞKAD Başkanı Ayferi  Tuğcu, yazar ve işadamı Hamit İzol katıldı. Açılışta İş Kadın Canan Turgut ile eşi Ferman Turgut davetlilerle tek tek ilgilenmesi dikkat çekti.

Açılış Kurdelesini yatırımcı Canan Turgut ve KASHA’nın tasarımcısı Serpil Özderen İle Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak, Yaptı. Türkiye’de bir kriz olduğunu ifade eden Çamak, kadın girişimcilerin cesaretine hayranlık duyduğunu belirterek, ‘Bunlardan biri de Canan Kardeşimizdir’ dedi.

Mağazaya Kadınların yoğun ilgi gösterdiği gözlemlenirken, ürünlerin indirimde olması da ilgiyi artırdı.

Mezitli’de açılan 2 katlı ve mağazada 40’ı aşan çalışanlarıı ile müşterilerini ağırlayan İş Kadını Turgut, hemcinslerine hem istihdam ve hem de giyim konusundaki  ihtiyaçlarına cevap olmaya çalıştıklarını ifade etti. (mersin times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.