• Mersin Times
  • Tuval Proje’de hikaye hiç bitmeden devam ediyor

Tuval Proje’de hikaye hiç bitmeden devam ediyor

ABONE OL
1 Ocak 2021 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin’de inşaat sektörüne yaptığı her projeyle yeni bir yön veren Tuval Proje’de hikaye hiç bitmeden devam ediyor.

Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu Yüksek Mimar Aziz Ayyıldız, mezuniyetinin ardından inşaat sektörüne sağlam bir giriş yapan ve zaman içinde Tuval Proje’yi kurarak Mersin’in önemli lokasyonlarında insanların kendilerini hem yaşam, hem de yatırım açısından her zaman iyi hissedecekleri projeler tasarlayan başarılı bir iş adamı. Tuval Proje’nin bugünkü başarılı konumuna ulaşmasının sebeplerini anlatırken hiç yorulmadan şimdiye kadar belki de cesaret edilmemiş projelere korkusuzca start verdiklerini söyleyen Aziz Ayyıldız; “Her projemizde yapılmayanı yapmak, yeni şeyleri denemekten korkmadan her kesim için doğru yaşam alanları ile geleceğe iyi değerler bırakmak amacında olduk. Bu amaçla yola çıktıktan sonra zaten geri adım atarsanız başarısız olursunuz. Tuval Proje olarak bizler, Mersin’de adından sürekli söz ettiren bir firma olmak için bıkıp usanmadan yeni lokasyonlar, yeni fikirlerle yaratılmış yeni yaşam alanları için çalışıyoruz. Bu amaçla da eş zamanlı olarak Mezitli ve Yenişehir bölgesinde 6 farklı projeyi inşa ediyoruz.” dedi.

“PROJELERİMİZ SADECE BİR EV OLARAK DÜŞÜNÜLMEDİ”

Şu aralar yoğun bir şekilde projelerini tamamlamakla uğraştıklarını belirten Ayyıldız, yeni projeleri hakkında şunları söyledi:
“Mezitli’nin en önemli caddelerinden biri haline gelen Vatan Caddesi’nde yer alan ve cadde ruhunu yansıtan karşılıklı 3 projemiz Tuval In Life, Tuval For Life ve Tuval Next Life 3+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. ‘Bizde Hikaye Hep Aynı’ sloganı ile yola çıktığımız üç projemiz de eş zamanlı olarak yükseliyor. Caddenin hareketini yansıtan modern, dinamik ve farklı mimari tarzı ile her kesime hitap eden projelerimiz sadece bir ev olarak düşünülmedi. Biz bu projeleri inşa ederken insanların aynı zamanda sosyalleşecekleri, alışverişlerini yapabilecekleri, dinlenebilecekleri bir yaşam alanı yaratmayı amaçladık. Kaldı ki Vatan Caddesi gün geçtikçe hareketlenen bir bulvar. Bizim projelerimiz de tamamlandığında hareketin daha da artacağına inanıyoruz.
Vatan Caddesi projelerimizin yanı sıra Kuyuluk civarında 2. Çevre Yolu üzerinde Tuval Max 1 ve hemen yanında yer alan Tuval Max 2 projelerimize de tüm hızıyla yapımına devam ediliyor. ‘Maximumda Yaşa’ söylemi ile yola çıktığımız projelerimiz mimarisinden iç dizaynına, alt yapısından konforuna kadar maksimum özenle inşa ediliyor.

“GEREKENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Mezitli’nin yanı sıra Yenişehir’de de projelerimiz tüm hızıyla yükseliyor. Forum civarındaki Zefirya çok kısa bir süre sonra bitecek. Ama Tuval Proje olarak her zamanki düsturumuzla yeni işlere imza atmaktan çok mutluyuz. Temellerini attığımız Macit Özcan Tesisleri civarında Zefirya Green 2018’in Mersin için en iddialı projeleri arasında yerini alacak. 20 dönüm arazi üzerinde 2 bloktan oluşan projemiz gerek mimarisi ile gerekse peyzajı ile adından oldukça fazla söz ettireceğe benziyor.
Başarılı olmak için yeniliklere açık olmanız ve sürekli çalışmanız gerekmekte. Bizler inşaat sektöründe günün getirdiği her teknolojiyi her yeniliği kullanmaktan çekinmiyoruz. Halen inşasını sürdürdüğümüz projelerimiz ve önümüzdeki süreçte yeni yapacağımız inşaatlarda insan yaşamı için en iyi ve en güzel ne ise gerekeni yapmaya devam edeceğiz.(Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.