Belediyeden yapılan açıklamaya göre vatandaşlar, 26 Kasım Cumartesi ve 27 Kasım Pazar günleri 09.00-16.00 saatleri arasında Toroslar Belediyesi ana hizmet binasındaki veznelerinden vergi borçları ile yapılandırma ödemelerini yapabilecekler. Mükellefler, ödemelerini belediye hizmet binasındaki veznelerden nakit veya kredi kartıyla yapabilecekleri gibi ayrıca günün her saatinde belediyenin tahsilat.toroslar-bld.gov.tr internet adresi üzerinden ‘hızlı ödeme’ linkini tıklayarak online olarak da gerçekleştirebilecek.
Mükelleflerin herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için ödemelerini son ödeme tarihinden önce yapmaları uyarısında bulunuldu. (Mersin Times)
ASAYİŞ
26 Temmuz 2024ASAYİŞ
26 Temmuz 2024ÇEVRE
26 Temmuz 2024GENEL
26 Temmuz 2024ASAYİŞ
26 Temmuz 2024ASAYİŞ
26 Temmuz 2024ASAYİŞ
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.