Toroslar Belediyesinden sınava hazırlanan öğrencilere etüt desteği - Mersin Times

Toroslar Belediyesinden sınava hazırlanan öğrencilere etüt desteği
  • Mersin Times
  • Eğitim
  • Toroslar Belediyesinden sınava hazırlanan öğrencilere etüt desteği

Toroslar Belediyesinden sınava hazırlanan öğrencilere etüt desteği

Toroslar Belediyesi bünyesindeki Toroslar Akademi Eğitim Merkezi’ne katılan öğrencilere, destekleme kurslarının yanında koçluk sistemi eşliğinde etüt desteği de veriliyor. Liselere Geçiş Sistemi (LGS) ile Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan 8. ve 12. sınıf öğrenciler, haftada 20 saat faydalandıkları destek kursları sonrası katıldıkları etüt çalışmalarıyla ders ve sınav konularını pekiştirme fırsatı buluyor.

ABONE OL
29 Nisan 2024 15:57
Toroslar Belediyesinden sınava hazırlanan öğrencilere etüt desteği
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Mahallesinde bulunan Toroslar Akademi binasında deneyimli bir eğitim kadrosuyla ücretsiz sunulan kurslarda; sınav stresini azaltmak amacıyla yapılan deneme sınavları,  rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti ile de başarı seviyesi daha da artırılmaya çalışılıyor.

“Öğrencilerimize başarılar diliyorum”

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, LGS ve YKS sınavına hazırlanan tüm öğrencilere başarı ve kolaylıklar diledi. Başkan Yıldız; “Toroslar Akademi Eğitim Merkezimize katılan öğrencilerimizin başarı basamaklarını tırmanmalarına destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Öğrencilerimizin hem LGS hem de üniversite sınavında başarı kazanmaları da en büyük arzumuzdur. Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak için çalışacağız. Daha güzel bir gelecek için gençlerimizin yanındayız” dedi. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.