Göreve başladığı günden bu yana sürekli esnaf ve vatandaşlarla görüşerek talep ve önerilerini değerlendiren Başkan Yıldız, Kurdali Mahallesi’ndeki Kültür ve Taziye Evi incelemesinde Mahalle Muhtarı Abdullah İnan ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Başkan Yıldız, burada bir açıklama yaparak; “Kurdali Mahallemizde bir hayırsever yurttaşımız ile birlikte yaptığımız Kültür ve Tazi Evimizi inceledik. İç tefrişatı ile elektrik ve su hattının çekilmesinin ardından burayı en kısa zamanda mahalle sakinlerinin ve ilçe halkının kullanımına sunacağız” diye konuştu. (Mersin Times)
ASAYİŞ
26 Temmuz 2024ASAYİŞ
26 Temmuz 2024ÇEVRE
26 Temmuz 2024GENEL
26 Temmuz 2024ASAYİŞ
26 Temmuz 2024ASAYİŞ
26 Temmuz 2024ASAYİŞ
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.