• Mersin Times
  • Toroslar Belediyesi Alt yapısı biten yoları asfaltlamaya başladı

Toroslar Belediyesi Alt yapısı biten yoları asfaltlamaya başladı

ABONE OL
1 Ocak 2021 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Toroslar Belediyesi, ilçe genelinde alt yapısı tamamlanan sokaklarda asfaltlama çalışmalarına başladı. Başkan Tuna, “Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için alt yapısı tamamlanan sokaklarımızı hemen takip ederek asfaltlıyoruz. Ekiplerimiz, teyakkuz halinde” dedi.

Toroslar Belediyesi, doğalgaz, telefon, internet, elektrik ve MESKİ gibi kurumlar tarafından yapılan kazı sonucu tahrip olan yolları asfaltlamaya başladı. Sağlık Mahallesi’nde finişer marifetiyle gerçekleştirdikleri sıcak karışım asfalt çalışmalarını yerinde denetleyen Belediye Başkanı Hamit Tuna; “Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için alt yapısı tamamlanan sokaklarımızı hemen takip ederek asfaltlıyoruz. Ekiplerimiz, teyakkuz halinde” dedi.

Başkan Tuna; “Toroslar Belediyesi olarak yaz sezonu olması nedeniyle gerek yaylalarımızda gerekse ilçe merkezimizde var olan mahallelerimizde asfalt, kaldırım ve yol bakım çalışmalarımız hızla devam ediyor. Özellikle eski mahallelerimizde doğalgaz, telefon, internet, elektrik ve MESKİ gibi kurumlar tarafından yapılan kazı çalışmaları sonucu tahrip olan yollarımızın bir kısmını finişer marifetiyle sıcak karışım asfalt ile kaplıyor bir kısmında da asfalt yama çalışması yapıyoruz. Vatandaşlarımız, yapılan kazı çalışmalarından ve tozdan dolayı tabi ki muzdarip ama takdir ederler ki şantiye boyutunda olan işten mutlaka sıkıntılar olacaktır. Ama yeter ki kurumlar alt yapıyla ilgili hizmetlerini bitirsinler. Biz ekip olarak teyakkuzdayız. Biten yerleri hemen takip ederek yapıyoruz.” dedi.

Mahalle sakinleri de mahallelerine yapılan hizmetten dolayı Başkan Tuna’ya teşekkür ederek; “Mahallemizin böyle bir yola ihtiyacı vardı. Asfaltlama çalışmasıyla yollarımız daha düzenli ve bakımlı oldu. Başkanımız Hamit Tuna’ya teşekkür ediyoruz” dedi. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.