“Tek yol, Yeşil Sol” - Mersin Times

“Tek yol, Yeşil Sol”

“Tek yol, Yeşil Sol”

Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili adayları Mustafa Türk ve Esra Ergüzeloğlu, ilçe örgütü ile beraber Akdeniz’de esnaf ve Pazar yeri ziyareti gerçekleştirdi. Saha programı boyunca halkların kendilerini samimi ve sıcak yüzlerle karşıladığını söyleyen Türk, “Partimize gönül vermiş halklar için de bu ekonomik ve siyasal çıkmazdan bıkmış usanmış halklar için de şunu söyleyebiliriz; Tek yol Yeşil Sol Parti. 14 Mayıs’a halkların kararlı iradesiyle geliyoruz” dedi.

ABONE OL
14 Nisan 2023 20:24
“Tek yol, Yeşil Sol”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti) Mersin milletvekili adayları seçim gündemiyle başladığı saha programlarında çalınmadık kapı bırakmıyor. Adaylardan Mustafa Türk ve Esra Ergüzeloğlu, Akdeniz ilçe örgütü ile birlikte Çay, Çilek ve Özgürlük mahallelerinde esnaf ve Pazar yeri ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ergüzeloğlu: “Sorunları hep birlikte güçlü bir sesle çözeceğiz”

Programın ardından değerlendirme yapan Esra Ergüzeloğlu, “Ülkemizde birçok sorun var. Ekonomik, siyasal, ekolojik, cinsiyet eşitsizliği gibi. Biz bu sorunların çözümü için geliyoruz. Kararlıyız, hep birlikte değiştireceğiz. Akdeniz’de de bugün bu kararlılığı gördük. İnsanlar çok net tavır sergiliyor. Bu iktidarı göndermeye hazırlar. Biz de hazırız. Güçlü bir temsiliyetle Meclis’e gideceğiz ve halklara reva görülen bu sorunları hep birlikte güçlü bir sesle çözeceğiz” dedi.

Türk: “Tek Yol, Yeşil Sol”

Mustafa Türk ise, şunları söyledi: “Bugün gün boyu Akdeniz ilçemizdeydik. Sağ olsunlar, halklar tüm sıcak yürekleriyle bizleri sardılar. Ama vatandaş çok dertli. Pazarlarda insanlar mutsuz yüzleriyle geçip gidiyor. Bizim mücadelemiz barış ve kardeşlik mücadelesi. Uzun yıllardır bunun için gayret sarf ediyoruz. Tabi bunun yanında 21 yıllık iktidarın yarattığı farklı tahribatlar da var. Umudu elden bırakmıyoruz. Yeşil Sol Parti gönüllere yerleşmiş bir parti. Partimize gönül vermiş halklar için de bu ekonomik ve siyasal çıkmazdan bıkmış usanmış halklar için de şunu söyleyebiliriz; Tek yol Yeşil Sol Parti. 14 Mayıs’a halkların kararlı iradesiyle geliyoruz. Bu iktidar sona geldi. Bu ülkede yeni sayfaları artık umut yeşertenler yazmaya başlayacak.” (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.