SULTAŞA’DA GALA HAZIRLIĞI

ABONE OL
1 Ocak 2021 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şair ve oyuncu Hamit Kaya, ‘Yüreğim Terk etmeden’ adlı şiir kitabının tanıtımı için 15 Ağostos’ta Sutlaşa Otelinde düzenleyeceği ve çık sayıda sanatçı dostunun katılacağı görkemli
Gala için hazırlıklara başladı.
Sanatçı, şair Hamit Kaya, İstanbul’un ardından ‘Yüreğim Terk etmeden’ adlı şiir kitabının tanıtımı için birçok sanatçı dostları ile birlikte bu kez de Mersin’li şiir severlerle buluşacak.
İstanbul Divan Otel’de düzenlenen Galanın aynısını Mersin’lilere de yaşatmak için Sanatçı Şafak Sönmez ve Asena girişimler ile İşadamı, yazar Hamit İzol’a bir görüşme yapıldı. Kendiside yazar olan İzol, gelen talep üzerine sanat ve sanatçı için her zaman katkı sunmaya hazır olduğunu ifade etti. Bunun üzerine hemen harekete geçen Sanatçı şair Hamit Kaya hazırlıklara başladı. Hamit İzol’a “Değerli büyüğüm” diye hitap eden Kaya “15 Ağustos’ta ki geceye ülkemizin ünlü sanatçıları katılacak. Ve Mersinlilerin unutamayacakları bir geceyi yaşatacağız” dedi.
Aslında Mersin’li şiir severlerin talebi üzerine böyle bir girişimde bulunduklarını ifade eden Kaya, “O gece adeta Sutlaşa da yıldızlar geçidi yaşanacak” dedi. Galayı Sutlaşa Otelinde düzenlemelerinin bir tesadüf sonucu olmadığını açıklayan sanatçı Kaya, “ Değerli büyüğüm işadamı ve yazar Hamit İzol’un sahip olduğu bir mekânda böyle bir geceye imza atmak elbette ki bizim için de çok anlamlıydı.” dedi.
Sanatçı Kaya, son olarak sanat ve sanatçı konusunda duyarlı tüm Mersin halkını 15 Ağustos gecesi Sutlaşa Otelinde düzenlenecek Galaya beklediklerini söyledi. (mersin times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.