İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya göre, İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Çeltikçi Mahallesi’nde bulunan bir evde sahte alkollü içki üretimi yapılarak, piyasaya satıldığını tespit etti. Bunun üzerine belirlenen adrese operasyon yapan ekipler 1 kişiyi gözaltına alırken, adreste yaptığı aramada 18 litre etil alkol, 7 litre sahte içki ile 2 şişe içki kiti ele geçirdi. Gözaltına alınan şahıs, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. (Mersin Times)
ASAYİŞ
27 Temmuz 2024ASAYİŞ
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024ASAYİŞ
27 Temmuz 2024ASAYİŞ
27 Temmuz 2024ASAYİŞ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.