Serdar Soydan biz kimsenin yaşam tarzına karışmayız, ekmeği ile oynamayız - Mersin Times

Serdar Soydan biz kimsenin yaşam tarzına karışmayız, ekmeği ile oynamayız
  • Mersin Times
  • Siyaset
  • Serdar Soydan biz kimsenin yaşam tarzına karışmayız, ekmeği ile oynamayız

Serdar Soydan biz kimsenin yaşam tarzına karışmayız, ekmeği ile oynamayız

Serdar Soydan, “Sosyal yardımları arttıracağız, emekli ve dar gelirli vatandaşımıza destek olacağız, kimsenin ekmeği ile oynamayıp yeni istihdam alanları açacağız. Mersin’in önemli sorunları var. Gittiğimiz her yerde bu sorunları dinliyoruz. Projelerimiz hazır. Göreve gelir gelmez tüm Mersin halkı bizim farkımızı anlayacak, Mersin’in hızlıca değiştiğini ve geliştiğini görecek.” Dedi.

ABONE OL
11 Mart 2024 14:01
Serdar Soydan biz kimsenin yaşam tarzına karışmayız, ekmeği ile oynamayız
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“İşten çıkaran sizsiniz… Bizi kendinizle karıştıyorsunuz”

Seçim çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, “Halkımızın bize olan ilgisi arttıkça hiç hoş olmayan şeyler duymaya başladık ve bizim halkımızın yaşam tarzına müdahale edeceğimiz, sahilleri ve dershaneleri kapatacağımız, sosyal yardımlara son vereceğimiz şeklinde karalama kampanyaları başlattılar. Onlara şunu söylüyorum; bizi kendinizle karıştırıyorsunuz, gelir gelmez binlerce işçiyi işten çıkarıp ekmeği ile siz oynadınız.”

“Halkımız bizi seviyor ve yakından tanıyor”

Seçimlerin gelip geçeceğini, önemli olanın Mersin olduğunu vurgulayan Serdar Soydan, şöyle devam etti: “Şuan ilçelerimizde Cumhur İttifakı mensubu başarılı belediye başkanlarımız var. Ekmeğinde olan ne bir işçi çıkardılar ne de halkımızın yaşam tarzına müdahalede bulundular. Sosyal yardımları, projeleri, hizmetleri örnek olmuştur. Halkımız bizi yakından takip ediyor ve seviyor. Karadenizliler Derneğimizi, Tırmıl Sanayi Sitemizi ziyaret ettik; Mezitli Cemevi açılışına katıldık ve buralardaki ilgi ve sevgi her şeyi anlatıyor. Mersinimizi daha güzel bir şehir haline getirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” 

“Bizim sözümüz söz: kimsenin ekmeği ile biz oynamayız”

“Performans bahanesine sığınanlar binlerce işçinin ekmeği ile oynadı” diyen Serdar Soydan, “Bizim sözümüz sözdür, ekmeğinde olan kimsenin işinin elinden alınmasına izin vermeyiz. Ortaya koyduğumuz projeler heyecan yarattı. Biz işçi çıkarmak bir kenara, yeni istihdam alanları açmanın gayreti içindeyiz. Mersin’in önemli sorunları var. Gittiğimiz her yerde bu sorunları dinliyoruz. Projelerimiz hazır. Göreve gelir gelmez tüm Mersin halkı bizim farkımızı anlayacak, Mersin’in hızlıca değiştiğini ve geliştiğini görecek.”Diye konuştu. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.