• Mersin Times
  • “Pazar esnafımızın koşullarını düzeltebilmek için temaslarımız sürüyor”

“Pazar esnafımızın koşullarını düzeltebilmek için temaslarımız sürüyor”

ABONE OL
2 Nisan 2021 09:35
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin Times Gazetesi’ni ziyaret eden Pazarcılar Odası Başkanı Fuat Kalkan, “Pazar esnafımızın fiziki koşullarını düzeltebilmek için kentteki belediye başkanlar ve yerel yöneticilerimizle temaslarımız sürüyor” dedi.

 

Pazarcılar Odası Başkanı Fuat Kalkan, Mersin Times Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kerem Türk’ü ziyaretinde Mersin Times’ı sürekli takip ettiğini bölgedeki gelişmeleri buradan öğrendiğini söyledi.

Mersin Times ailesine başarılar dileyen Kalkan,  pazarcı esnafının sorunlarına da değinerek, “Amacımız Mersin’deki pazar yerlerini modern bir sisteme kavuşturmaktır. Büyükşehir yasası ile bizim de alanımız genişledi.  Vatandaşlara daha taze ve sağlıklı ürün yetiştirme çabası içerisindeyiz.  Özellikle pazar esnafımızın fiziki koşullarını düzeltebilmek için kentteki belediye başkanları ve yerel yöneticilerimizle temaslarımız sürüyor. Her şey Mersin için, hizmetlerimiz devam edecektir. Bu anlamda Mersin’in sesi olan Mersin Times’a sesimizi kamuoyuna ulaştırdığı için teşekkür ederiz” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktaran Kerem Türk de, “Herkesin ve her kesimin sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.