• Mersin Times
  • “Parti rozetini bir kenara bırakalım, Mersin ‘in kalkınması için proje üretelim”

“Parti rozetini bir kenara bırakalım, Mersin ‘in kalkınması için proje üretelim”

ABONE OL
1 Ocak 2021 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TBMM’de iki dönemdir Mersin’i milletvekili olarak temsil eden Hacı Özkan, parlamentoda arta kalan zamanı Mersinli hemşerilerini ziyaret ederek geçiriyor. Makul sorun ve projeler konusunda 7-24 saat bir telefon kadar her kese yakın olduklarını ifade eden Özkan, “İlimiz için katma değer sağlayan her kese ve her kesime bir telefon kadar yakınım. Mersin’imizi marka şehirleri arasına taşımak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Özcesi güzel şehrimiz Mersin’in refahı ve çıkarları için hizmetlerimiz devam ediyor. Bu nedenle önümüzdeki günlerde Mersin’e daha kaliteli hizmet sunmak adına parti ayırımı yapmadan toplantı talep ederek, çağrıda bulunacağım. Söz konusu Mersin olduğunda, hizmette yarışmalı” dedi.

 

 

“Parti rozetini bir kenara koyup, Mersin için proje üretelim”

Özkan, “Parti rozetini bir kenara bırakalım, gelin Mersin’in kalkınması için proje üretelim. Bakın yanı başımızda Antalya ilimiz var. Yerel yönetimlerde görev aldığım dönemde Antalya'da 878 Belediye başkanlarımızla bir toplantı yaptık. Antalya belediye başkanımız,  Türkiye’de otel yatak sayısının yüzde 60 olduğunu, geri kalanının ise Antalya’da olduğunu ifade etti. Bu benim çok dikkatimi çekmişti. Çünkü Antalya'nın Mersin'den hiç üstün bir yanı yoktur.  Antalya ve Mersin aşağı yukarı aynıdır.  Özellikle Mersin gerek inanç Turizm de gerek Sahil Turizm ile diğer taraftan gerek tarihi turizmi ile birlikte sağlık turizmi de vardır. Bakın şu anda şehir hastanemiz birçok ülkeden hasta kabul ediyor Diğer taraftan üniversitenin içerisinde Onkoloji hastanemizde temeli atıldı. Yani Mersin’in de bu anlamda cazibe merkezi haline getirmek, yerel yöneticilerin yeteneğine ve çalışmasına bağlıdır.  ” dedi.

 

 

“AK Parti olarak Mersin’in tanıtımı için büyük katkıda bulunduk”

Özkan açılamalarına şöyle devam etti; “AK Partinin bir vekili olarak, gerek yurt içi ve gerekse de yurt dışında iktidar partisi olarak Mersin’in tanıtımına büyük katkıda bulunduklarını ifade eden Özkan, “Ancak bir kentin tanıtımın en önemli noktası yine yerel yönetimlerdir.  Dolayısıyla Biz hükümet olarak her zaman için gerekli tanıtımlar yapıyoruz, yapacağız da.. Yerel yönetimler iş dünyası ile bir araya gelmeli, kente yatırım yapmaları için, özellikle iş dünyasını davet etmelidir. Bakın biz AK Parti olarak, Erdemli'de iki batı-çıktı projemiz var. İnşallah ona da yakın zamanda başlayıp bitireceğiz”

 

 

“El-ele ve omuz omuza verip yolumuza devam etmeliyiz”

Son olarak Mersin milletvekillerine çağrını yineleyen Özkan, “Biz davet edeceğiz. Davetimize icap edende sağ olsun; katılmayan da sağ olsun.  Biz siyaseti seçim dönemlerde yapacağız. O dönemde rozetlerimizle ve siyesi kimliğimizle projelerimizi, ideallerimizi yarıştıracağız.  Seçim bittikten sonra kalkıp da Parti rozeti bir kenara koyarak ve ülkemize Kendimiz için el ele omuz omuza verip yolumuza devam etmeliyiz” ifadelerini kullandı (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.