Neler Oluyor Neler!!! - Mersin Times

Neler Oluyor Neler!!!

Neler Oluyor Neler!!!

ABONE OL
26 Şubat 2022 09:52
Neler Oluyor Neler!!!
2

BEĞENDİM

ABONE OL

NİZAMETTİN KILIÇ

Uzan zamandır köşe yazısı yazmıyordum artık bir yazı dizisi ile siz değerli Mersin halkının ve iş dünyasının yanında olacağım. Neler oluyor Neler başlığı ile yazılarıma devam edeceğim.

Mersin hepimiz için önem taşıyan bir kent tarihi dokusu, tarım kenti olması, liman şehri olması ve Turizm şehri olması bizler için büyük bir değer taşımakta. Değerlerimize sahip çıkma ve bu değerleri korumak tabi ki Mersin de yaşayan herkese düşmektedir.   

Mersin’in ekonomik zenginlikler içerisin de olması da kentin katma değerini arttırmakta sanayii ve liman şehri olması münasebetiyle yapılan yatırımlar yerin de zamanın da gerçekleşmelidir. Yapılan yatırımlar istihdam ve kente katma değer sağlamaktadır.

Şehrin dinamizmi ekonomi den geçtiğini iyi biliyoruz. Sanayileşmeyi kast ediyorum. Ekonomi kimlerin elinde, ne halde olduğunu da iyi biliyoruz. Bazı doğru bilinen ve yanlış yapılan ekonomik yatırımlar bulunmaktadır. Konuya enlemesine ve boylamasına bir sonraki yazımda gireceğim. 

Ayrıca yakın zaman olacak bazı oda seçimlerine hep birlikte göz atacağız. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.