Milli Eğitim Yatırımları Değerlendirme Toplantısı Vali Su başkanlığında yapıldı - Mersin Times

Milli Eğitim Yatırımları Değerlendirme Toplantısı Vali Su başkanlığında yapıldı
  • Mersin Times
  • Eğitim
  • Milli Eğitim Yatırımları Değerlendirme Toplantısı Vali Su başkanlığında yapıldı

Milli Eğitim Yatırımları Değerlendirme Toplantısı Vali Su başkanlığında yapıldı

Mersin’de proje aşamasında olan, yapımı devam eden ve biten eğitim projeleri, Vali Ali İhsan Su başkanlığında gerçekleşen toplantıda ele alındı.

ABONE OL
16 Şubat 2022 13:50
Milli Eğitim Yatırımları Değerlendirme Toplantısı Vali Su başkanlığında yapıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Milli Eğitim Yatırımları Değerlendirme Toplantısı, sahil Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi. Vali Su’nun başkanlığında düzenlenen toplantıya, Vali Yardımcısı İbrahim Küçük, İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, Mersin Valiliği Yatırım İzleme Şube Müdür Vekili Hasip Selçuk, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kamil Çelebi Yılmaz ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Burgut katıldı.

Eğitim yatırımlarının yöneleceği alanlar ve ihtiyaçların genel olarak değerlendirildiği toplantıda, Vali Su, yetkililerden ilçelerdeki mevcut derslik durumu ve Mersin genelinde yapılacak yatırımlar hakkında bilgi aldı. Mersin’e yeni derslikler kazandırılacağını ve planlanan yatırımlarla eğitim kalitesinin daha da yükseleceğini ifade eden Su, eğitim altyapısının en iyi şekilde inşa edilebilmesi için gerekli çalışmaların devam ettiğini söyledi. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.