Mezitli Doğa Yürüyüşü ile baharı karşıladı - Mersin Times

Mezitli Doğa Yürüyüşü ile baharı karşıladı

Mezitli Doğa Yürüyüşü ile baharı karşıladı

Mezitli Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda geleneksel hale getirdiği Doğa Yürüyüşü’nü yoğun bir katılımla gerçekleştirdi. Kalfe Mezarlığı’ndan Kuyuluk Piknik Alanına kadar düzenlenen yürüyüşte binlerce kişi baharın tüm güzelliklerini karşılama fırsatı yakaladı. Yaklaşık 5 kilometre boyunca devam eden yürüyüş renkli görüntülere sahne olurken, doğaseverler müzik eşliğinde zılgıtlarla doyasıya eğlendi.

ABONE OL
1 Mayıs 2023 15:30
Mezitli Doğa Yürüyüşü ile baharı karşıladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan eşi Sembol Tarhan ile birlikte alkışlarla yürüyüşe sonuna kadar eşlik etti. Yürüyüş, Kuyuluk Piknik alanında son bulurken vatandaşlara su ve çeşitli ikramlar dağıtıldı.

Yürüyüşlerimiz devam edecek

Mezitli sokaklarında yürüyüşlerinin devam edeceğini dile getiren Başkan Tarhan, “Bizlerin inancı gereği bu yürüyüşler sadece doğa yürüyüşünün ötesinde çok daha anlam kazandı. 10 yıldır sizlerle beraber yılda 2 defa Doğa Yürüyüşümüzü yapıyoruz. Ayrıca her ulusal bayramda aksatmadan yine sizlerle beraber Mezitli sokaklarında Demokrasi Yürüyüşleri yapıyoruz. Demokrasinin ortak paydasında birleşen herkesi çağırdık. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun katılım gösterdiniz. Bu yürüyüşlerimiz yine devam edecek. Ülkemizde demokrasi tam anlamıyla oturuncaya kadar bu yürüyüşlerimizi sürdüreceğiz. Yürüyüşlerimizi; Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerine sahip çıkmak için yapıyoruz. Atamızın ışığında çağdaş bir ülke haline gelmemize az kaldı. Aydınlık bir Türkiye’ye 2 hafta sonra kavuşmak ümidiyle; yürüyüşümüze katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.  (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.