MERYAD Genel Başkanı Doğmuş’tan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı - Mersin Times

MERYAD Genel Başkanı Doğmuş’tan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı
  • Mersin Times
  • Eğitim
  • MERYAD Genel Başkanı Doğmuş’tan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

MERYAD Genel Başkanı Doğmuş’tan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Genel Başkanı Coşkun Doğmuş, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı öncesinde bir mesaj yayınladı. Yeni eğitim-öğretim yılının tüm öğrencilere, öğretmenlere ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Doğmuş, gençlerin eğitimdeki başarılarının, ülkenin geleceği için kritik bir öneme sahip olduğuna dikkat çekti.

ABONE OL
11 Eylül 2023 16:18
MERYAD Genel Başkanı Doğmuş’tan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başkan Doğmuş’un mesajında şu ifadelere yer verildi: “Eğitim, bir ülkenin en önemli yatırım alanlarından biridir. Bir toplumun gelişimi, eğitimli bireylerin varlığına bağlıdır. MERYAD olarak, Mersin’de ve Türkiye’de eğitimin kalitesinin yükseltilmesi ve gençlerimizin daha iyi şartlarda eğitim alması için destek veriyoruz.

Bu yeni eğitim-öğretim yılında, tüm öğretmenlerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eder, başarılı bir yıl dilerim. Öğrencilerimize ise, azimle ve kararlılıkla eğitim hayatlarını sürdürmelerini tavsiye ederim. Her bir öğrencinin, ülkemizin geleceğine kattığı değeri asla unutmamalıyız.

Eğitim camiasının her bir ferdine, bu yeni dönemde başarılar diliyorum. Umarım 2023-2024 eğitim-öğretim yılı, tüm öğrencilerimiz için verimli, başarılı ve dolu dolu geçer.”

İş İnsanı Coşkun Doğmuş, mesajının sonunda, eğitimdeki tüm yeniliklerin ve gelişmelerin, Mersin ve Türkiye için olumlu sonuçlar doğurmasını temenni etti. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.