• Mersin Times
  • “Mersin’i Vizyon olan bir kent yapacağız”

“Mersin’i Vizyon olan bir kent yapacağız”

ABONE OL
1 Ocak 2021 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin Dernekler Platformu Başkan ve yönetim kurulu üyelerini dernek binasında ziyaret eden Selçuk Dereli, Başkan Ali Taşdirek, Platform sözcüsü Murat Karahan ve siyasi partiler sorumlusu Zeyni Acat’tan platformun kuruluş amacı ile ilgili sunumu dinledi. Sözcü Murat Karahan, Türkiye’nin mozaiği Mersin’de herkesi, herkesimi bir araya getirme çabası içinde olduklarını, bu nedenle platform oluşumunu gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları söyledi; “Platform olarak 10 bin kişinin üzerinde potansiyelimiz var. Dini dil, ırk, cinsiyet ayırımı yapmadan eşitlikçi bir yaklaşım içindeyiz. Sizleri dinleyip, kararlarımızı vereceğiz. Halkla bütünleşmiş adayları destekleme kararımız var, bu nedenle vizyonu olan adayları destekleyeceğiz, partileri değil. ‘’

 

 

Kentte yaşayan herkesin başkanı olacağım

Platformun kuruluş amacından etkilendiğini söyleyen Selçuk Dereli, bütünlüklü bir yapı oluşturarak Mersin’in sorunlarına çare arayan platformun etkisini şimdiden gördüklerini belirterek, “Kenti bütünlüklü bir anlayışla yönetip, Mersin’i dünya kenti yapmak istiyoruz. Kentteki vizyoner eksiklikleri ortadan kaldıracak çalışmalarımızı hazır hale getirdik. Bize oy versin vermesin kentte yaşayan herkesin, 2 milyonun başkanı olmak istiyorum. Bütün renklere eşit, adaletli, mesafe koymadan birlikte yönetmek için yola çıktık, birlikte mutlaka başaracağız’’ dedi.   (Mersin Times)

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.