MERSİN’E YENİ İSTİHDAM ALANLARI YARATAN BİNİCİ İNŞAAT-AUTO GRUP’UN YÜKSELİŞİ
  • Mersin Times
  • Ekonomi
  • MERSİN’E YENİ İSTİHDAM ALANLARI YARATAN BİNİCİ İNŞAAT-AUTO GRUP’UN YÜKSELİŞİ

MERSİN’E YENİ İSTİHDAM ALANLARI YARATAN BİNİCİ İNŞAAT-AUTO GRUP’UN YÜKSELİŞİ

Yönetim Kurulu Başkanlığını Melik Binici’nin yaptığı Binici İnşaat-Auto Grup, yaptığı yatırım ve yarattığı istihdam alanları ile istikrarla büyümeye devam ederken,  Mersin’e değer katmayı da sürdürüyor.

ABONE OL
6 Ekim 2021 10:52
MERSİN’E YENİ İSTİHDAM ALANLARI YARATAN BİNİCİ İNŞAAT-AUTO GRUP’UN YÜKSELİŞİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Binici Grup, Mersin kazansın; görüşüyle hareket eder

Binici İnşaat-Auto Grup Yönetim Kurulu Başkanı Melik Binici, istikrarlı büyümenin sırlarını şu açıklamalarla dile getirdi; “Ticari hayata 2001 yılında başlayan Binici Grup İnşaat uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Mersin’e hizmet vererek sektörün öncü ismi olmayı hedef seçmişti. Mersin’de, Mersin ile çalış̧, Mersin kazansın; görüşüyle hareket ederek yerel firmalarla çalışmaya özen gösteren Binici Grup İnşaat, kentin ticaret akışına katkıda bulunmakla birlikte istihdam da sağlamaktadır. Geçmişe dayanan tecrübesini, yenilikçi vizyonuyla harmanlayarak çağdaş̧ hizmet anlayışı ilkesinde memnuniyet esaslı ilerlemektedir.

“Doğaya karşı olan sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz”

Misyon olarak; Kaliteli ürün, müşteri odaklı çalışma, müşteri memnuniyeti ve firma güvenilirliğini en üst düzeye ulaştırmak için kalite standartlarına uygun, hizmet ve ürünler sunmak Her geçen yıl ürün portföyünü müşterilerinin istekleri ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda artırmaktadır. Kendi alanında çıtayı yükseltmek yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen ve en önemlisi güvenilen firma olarak saygınlığını sürdürmek. Doğaya olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, bizden sonraki nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak. Çalışanlarımızın memnuniyetini önemseyerek, çalışanların Binici Grup’u evi ve Binici Grup çalışanlarını da aile fertleri olarak görmesini sağlamıştır.

Binici Tower ve Binici Vadi projeleri ile kanıtlanmış bir marka haline gelmiştir

Kalitesi ile tercih edilen firma olarak; firma ve ürünlerimizin yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da tanınmasını, müşteri odaklı çalışmalarıyla, ilkelerinden ödün vermeden rekabet ederek, aranan marka olmayı, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda üretimle rekabet gücünü artırarak büyümeyi hedeflemiştir. Mersin merkez ve ilçelerinde yaptığı 10’larca proje dışında şuanda Mezitli Deniz mahallesinde devam eden yüksek katlı geniş konseptli Binici Tower projesiyle ve Silifke Taşucu mahallesinde yapımı tamamlanmak üzere olan Binici Vadi Konutları Projesi temelden tüm satışları yaparak Silifke İlçesinin en iyisi olduğunu kanıtlamış,   Mersin’in enleri arasına girmeyi başarmıştır.” (Mersin Times)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.