Mersin Polisinden eğlence mekanlarına asayiş denetimi - Mersin Times

Mersin Polisinden eğlence mekanlarına asayiş denetimi

Mersin Polisinden eğlence mekanlarına asayiş denetimi

Mersin Emniyet Müdürlüğü, kentteki asayişi sağlama güven ve huzur ortamı sağlamak için kentteki, 10 eğlence merkezinde denetim yaptı. Denetimde 54 ekip ve 157 polis görev aldı.

ABONE OL
19 Ekim 2023 17:19
Mersin Polisinden eğlence mekanlarına asayiş denetimi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konuya dair Mersin Emniyet Müdürlüğü yazılı bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamada; “İlimizde faaliyet gösteren umuma açık eğlence mekanları üzerinde, İlimizin genel asayiş yönünden denetlenmesini sağlamak, suç ve suçlular ile mücadeleyi etkin bir şekilde yürüterek, suça konu her türlü maddi unsurun ele geçirilmesine yönelik 10 iş yerine eş zamanlı olarak 54 ekip ve 157 personel ile eş zamanlı Genel Asayiş Uygulaması yapılmıştır.

Aynı zamanda 377 şahsa uygulanan GBT sorgusunda 3 yabancı uyruklu (biri yaşı küçük) izinsiz çalışan, aranan şahıs, 2 yoklama kaçağı şahıs hakkında gerekli işlemler yapılmış, ayrıca 2 iş yerlerinde tespit edilen eksiklikler ve mevzuata aykırı usulsüz çalışma şartları ile ilgili tutanak tanzim edilmiştir.

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” ifadeleri yer aldı.  (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.