Mersin KYK Kız Yurdunda öğrenciler Terör Faaliyetleri hakkında bilgilendirildi - Mersin Times

Mersin KYK Kız Yurdunda öğrenciler Terör Faaliyetleri hakkında bilgilendirildi
  • Mersin Times
  • Asayiş
  • Mersin KYK Kız Yurdunda öğrenciler Terör Faaliyetleri hakkında bilgilendirildi

Mersin KYK Kız Yurdunda öğrenciler Terör Faaliyetleri hakkında bilgilendirildi

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, “Terörü Hep Birlikte Durdurabiliriz” projesi kapsamında Mersin KYK Yurdunda ki öğrencileri bilgilendiren bir toplantı düzenledi.

ABONE OL
9 Kasım 2023 14:00
Mersin KYK Kız Yurdunda öğrenciler Terör Faaliyetleri hakkında bilgilendirildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü TEM Şubesi tarafından düzenlene “Terörü Hep Birlikte Durdurabiliriz”  Projesine ilişkin bilgilendirme toplantıları devam ediyor. Son toplantı Mersin KYK kız yurdunda düzenledi. Çok sayıda öğrenicinin katılım sağladığı toplantıda, terör örgütünün eleman kazanma yöntemlerine karşı detaylı bilgi verilirken, “Öğrencilerin, terör örgütünün tuzaklarına düşmelerinin engellenmesi, devlete olan güven ve desteğin güçlendirilerek terörle mücadelede halk desteğinin arttırılması, terör örgütlerinin propagandalarının etkisiz hale getirilmesi, bu örgütlere karşı toplumsal refleks ve bilincin geliştirilmesi, şüpheli paket, araç ve şahıslar, sosyal medyanın kullanımı, terör dışında şiddete yönelen aşırılıkların ve yeni eleman temin etmelerinin önlenmesi, ”  konularına dikkat çekildi.  (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.