İŞADAMI ERHAN BOZKURT, ÜÇÜNCÜ ŞUBESİ İLE PİYASAYA GÜVEN SAĞLIYOR - Mersin Times

İŞADAMI ERHAN BOZKURT, ÜÇÜNCÜ ŞUBESİ İLE PİYASAYA GÜVEN SAĞLIYOR
  • Mersin Times
  • Ekonomi
  • İŞADAMI ERHAN BOZKURT, ÜÇÜNCÜ ŞUBESİ İLE PİYASAYA GÜVEN SAĞLIYOR

İŞADAMI ERHAN BOZKURT, ÜÇÜNCÜ ŞUBESİ İLE PİYASAYA GÜVEN SAĞLIYOR

Berhan Yuvam Gayri Menkulün Sahibi Erhan Bozkurt, üçüncü şubesini Mezitli ilçesi TECE semti Deniz mahallesinde açtı. İnşaat sektöründe faaliyet yürüten yüzlerce İş İnsanının gün içinde katılım sağladığı açılışta konuşan Erhan Bozkurt, “Yıllardır Mersinli hemşerilerime güvenle hizmet veriyoruz. Bu hizmeti Berhan Yuvam Gayri Menkulü çatısı altında birleştirerek, güvenin tek adresi olma yolunda hizmete devam edeceğiz” dedi.

ABONE OL
7 Haziran 2021 01:37
İŞADAMI ERHAN BOZKURT, ÜÇÜNCÜ ŞUBESİ İLE PİYASAYA GÜVEN SAĞLIYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Emlak danışmanlığı konusunda Mersinde bilinen Berhan Yuvam Gayri Menkulün Sahibi işadamı Erhan Bozkurt, Mezitli ilçesi TECE Semti Deniz Mahallesinde üçüncü şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

İlk günkü heyecanla yıların deneyim ve tecrübesi ile hizmete devam

Yıllardır emlak sektöründe Mersinli hemşerilerine hizmet ettiklerini hatırlatan Erhan Bozkurt, “ilk günkü heyecanla ve yılların deneyim ve tecrübelerini birleştirerek, Mersinli hemşerilerimize karşılıklı güven çerçevesinde hizmet ediyoruz. Özellikle Mezitli içesinde faaliyetlerimizi yürütüyoruz.  Davultepe ve Akdnizden sonra bu günde TECE Deniz Mahallesinde yeni şubemizi açtık. Tüm şubelerimizin faaliyetlerini ‘Berhan Yuvam Gayri Menkul’ çatısı altında yürütüyoruz. Bu üçüncü şubemiz ile de aslında emlak piyasasının önemine dikkat çekmek istedim” dedi.

Aralarında Mersin Emlakçılar Odası Başkanı Mehmet Sinan Canpolat ve beraberinde ki Yönetim Kurulu Üyeleri, Rota Orman Otelin Sahibi Kemal Bozkurt, MTSO Meclis Üyesi ve Özdamar Turizmin Sahibi Mustafa Özdamar, Binici İnşaat ve Auto’nun Yönetim Kurulu Başkanı Melik Binici, Mersin Times Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Kerem Türk, Aysiti İnşaat’ın Sahibi Aydın Battal, Ulucanlar İnşaat’ın sahibi Fahrettin Ulucan, Korkutan inşat sahibi Tevfik Korkutan, Uçar Nakliyatın Sahibi Serkan Uçar, ADA Plaza Auto’nun Sahibi Bedrettin Bozkurt, Mersin Eski Emlakçılar Odası Başkanı Yavuz Selim Ademli, Beyoğlu Turizm’in Sahibi Abdullah Karapınar, Mer-İnşaat ve Kuyumculuğun Sahibi Nurettin Bozkurt ve yüzlerce çeşitli sektörlerde faaliyet yürüten işadamı açılışa katılım sağladı.

Mersin Emlakçılar Odası Başkanı Mehmet Sinan Canpolat’ta bir konuşma yaparak, “Gayrimenkul ve yatırım konusunda Erhan Bozkurt kardeşimiz, bu gün öneli bir hizmeti daha hayata geçiriyor. Artık emlak ve konut sahibi olmak isteyen hemşerilerimiz merdiven altı yerlerden değil de, daha nezih bir ortamda, konforlu mekanlarda ağırlanarak, güven veren kurumsal bir alanda yatırımlarını yapabilecekler. Emlakçılar Odası olarak, konfora, güvene önem veriyor ve bunu sağlamak içinde elimizde gelen çabayı sarf ediyoruz. Bu konuda bu gün bu güzel ve nezih mekanı Mersinli hemşerilerimizin hizmetine açan Erhan Bozkurt kardeşime teşekkür eder, hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Bol ikramların yapıldığı açılışta, Emlakçılar Odası Başkanı Mehmet Sinan Canpolat, Rota Orman Otelin Sahibi Kemal Bozkurt, Gazeteci Kerem Türk, Binici İnşaat ve Auto’nun sahibi Melik Binici’nin de aralarında bulunduğu iş dünyası “Bismillah” diyerek açılış kurdelesini kesti.

Dünyayı etkisi altına alan Pandemiden dolayı ve özellikle de ekonomik olarak yaşanan belirsizliklere rağmen, güven sağlayarak yatırım yapan Erhan Bozkurt’u tebrik etmeleri dikkat çekti.

Konuk olarak açılışa katılım sağlayan İş Dünyası, “Yasakların hemen ardından, Erhan Bozkurt kardeşimiz, bu nezih ve mütevazi yatırımı önemli bir cesaret örneğidir. Bu nedenle girişimciliğini takdir ediyoruz. Aslında iş dünyasını cesaretlendiren ve piyasanın canlanması için de önemli bir girişimdir” şeklinde yorumlar yapılaması da dikkat çekti. (Mersin Times)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.