GİDERİK işbirliği arttırma çabasında

ABONE OL
1 Ocak 2021 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Girişimci İnsan Kaynakları Derneği, insan kaynakları yönetimi konusundaki  çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İnsan Kaynakları alanında farkındalık uyandırmak ve kurumsal işbirliği kültürünü kurumsal hale getirebilmek amacıyla firmaları birebir ziyaret ediyor .

Sahil Martı ve Altınorfoz Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Demir, Genel Müdür Veli Akça, İnsan Kaynakları Müdürü Meşhude Dirim ziyaret edilerek dernek çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Kurucu başkan Serkan Özada; personel istihdamı konusunda personel maliyetlerini düşüren kurum ve kuruluşların programlarının önemine dikkat çekerek, firmaların insan kaynakları yöneticilerinin seçme ve yerleştirme , eğitim gibi klasik görevlerinin yanına ilgili kamu kuruluşlarının programlarına hakim olma gibi doğal bir kriterin yerleşmeye başladığını söyledi.

Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Demir; derneğin yapmış olduğu çalışmaların Mersin’de fark yarattığını, yapılan organizasyonların bir taraftan insan kaynakları alanında fark yaratırken diğer yandan Mersin’in ülke çapında tanıtımına da destek olduğunu belirtti.(Mersin Times)

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.