• Mersin Times
  • Fırat Bulut: Dünya liderini rahmet ve şükranla anıyoruz

Fırat Bulut: Dünya liderini rahmet ve şükranla anıyoruz

ABONE OL
1 Ocak 2021 00:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Marvista İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Bulut, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü sonsuz minnet ve şükranla anıyoruz” dedi.

Mersin’de inşaat sektöründe öne çıkan firmalardan olan Marvista İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Bulut, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.  Bulut, Atatürk’ün bıraktığı eserleri ile bir dünya ve demokrasi lideri olduğunu kanıtladığını söyledi.

Bulut mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak temellerini attığı Türkiye Cumhuriyeti bize en büyük mirasıdır.

Atatürk’ün bu mirası ile ilgili ‘Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir. Cumhuriyet’i biz kurduk, O’nu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz. Herkes ulusal görevini ve sorumluluğunu bilmeli, memleket meseleleri üzerinde o düşünceyle, düşünüp çalışmayı görev edinmelidir’ sözleriyle dile getirdiği gibi bu mirasa sahip çıkmak, hepimizin görevleridir.

Dünya lideri Mustafa Kemal Atatürk’e ve onun en büyük eseri olan Cumhuriyet’e sahip çıkarak bu ülkeye layık birer vatandaş olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle büyük devlet adamı Gazi Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş aziz şehitlerimizin hatırası önünde saygı ile eğiliyor,  şükran ve rahmetle anıyoruz.”  (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.