Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasını stilize eden Mersinli usta sanatçı Etem Çalışkan ile bir araya geldi. Ziyaretlerinden dolayı Çalışkan’a teşekkür eden Başkan Abdullah Özyiğit, Yenişehir Belediyesi olarak kültür ve sanat alanında yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi verdi.
Özyiğit, “Sayın Etem Çalışkan, Türkiye’nin kültürel mirasına değerli katkılar sunmuş çok önemli bir sanatçıdır. Sanata olan derin bağlılığı ve üretkenliği ile ilham veriyor. Bilgi birikiminden yararlanmak ve eserlerini Mersinlilerle buluşturmak istiyoruz. Yenişehir Belediyesi Ahmet Yeşil Sanat Galerimizde sergisine ev sahipliği yapmak için çalışma yapacağız” diye konuştu. Etem Çalışkan ise Başkan Özyiğit’e sanata verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti ve misafirperverliklerinden ötürü memnuniyetini dile getirdi. (Mersin Times)
ASAYİŞ
27 Temmuz 2024ASAYİŞ
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024ASAYİŞ
27 Temmuz 2024ASAYİŞ
27 Temmuz 2024ASAYİŞ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.