ERHAN BOZKURTUN KURBAN BAYRAMI MESAJI

ERHAN BOZKURTUN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Berhan Yuvam Gayri Menkulün Sahibi Erhan Bozkurt, Kurban Bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı. Erhan Bozkurt, “Türkiye halkı olarak, her zamankinden daha fazla birliğe beraberliğe ihtiyacımız var. Bu nedenle Kurban bayramının birlik, beraberlik ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

ABONE OL
19 Temmuz 2021 17:13
ERHAN BOZKURTUN KURBAN BAYRAMI MESAJI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kendi sektöründe Mersinde öncü olan Berhan Yuvam Gayri Menkulün Sahibi Erhan Bozkurt, Kurban Bayramı nedeni ile yazılı bir kutlama mesajı yayınladı. Bozkurt, inancımıza göre dini bayramların, sevgi, saygı, kardeşlik ve dostluk bağlarını güçlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularımızı en üst seviyede yaşanan günler olduğunu hatırlattı.

Bozkurttan İş İnsanlarına dayanışma çağrısı

Erhan Bozkurt, “Halkımız, Pandemi başta olmak üzere birçok sebepten ötürü çok zor günler yaşadı. Bu illet özellikle ekonomide büyük bir işsizlik ordusu yaratmasına neden oldu. Bu nedenle işverenlere seslenmek istiyorum. İş İnsanlarımız yeni istihdam alanları yaratmalı. Çünkü bu zor günleri birlik ve beraberliğin yanı sıra, dayanışmayı daha da güçlendirerek atlatabiliriz. Evet! Bayramlarımız halklarımız için kaynaşma fırsatı olmaktadır. Bu fırsatı bu bayramda değerlendirelim” dedi.

“Sıkıntılarımızı dayanışma ile atlatabiliriz”

Sosyal mesafe konusunda da uyarıda buluna Bozkurt, “Bayramlarımızı ruhuna uygun yaşamak için kucaklaşmayı gerektiriyor. Ancak sağlığımız için sosyal mesafe kurallarına uyalım. Maske, temizlik ve tedbirlerine uyarak sevdiklerimiz ve yakınlarımızla bir araya gelelim. Son olarak şunu belirtmek isterim; Türkiye halkı olarak, her zamankinden daha fazla birliğe beraberliğe ihtiyacımız var. Bu nedenle Kurban bayramının birlik, beraberlik ve kardeşliğin pekişmesine vesile olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelere dünyadaki tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını kutluyorum” şeklinde mesaj verdi. (Mersin Times)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.