CHP’li Toroslar Belediye Başkan Adayı Yıldız, MTOSB Başkanı Sabri Tekli’yi ziyaret etti - Mersin Times

CHP’li Toroslar Belediye Başkan Adayı Yıldız, MTOSB Başkanı Sabri Tekli’yi ziyaret etti
  • Mersin Times
  • Siyaset
  • CHP’li Toroslar Belediye Başkan Adayı Yıldız, MTOSB Başkanı Sabri Tekli’yi ziyaret etti

CHP’li Toroslar Belediye Başkan Adayı Yıldız, MTOSB Başkanı Sabri Tekli’yi ziyaret etti

CHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yıldız, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve MTOSB Yönetimini ziyaret etti. Yıldız, belediye bütçelerinin emekçinin alın teriyle kazandığı paralardan kesilen vergiler ile oluştuğuna vurgu yaparak, “Bize verilecek yetkinin asıl sahibinin bütün halkımız olduğunu biliyoruz. Söz de yetki de karar da gerçek anlamda Toroslar halkının olacak” dedi.

ABONE OL
27 Mart 2024 14:33
CHP’li Toroslar Belediye Başkan Adayı Yıldız, MTOSB Başkanı Sabri Tekli’yi ziyaret etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi Toroslar Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Yıldız, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve MTOSB Yönetimini ziyaret etti. Toroslar’ın sahip olduğu potansiyeli anlatan Yıldız, Toroslar’da yatırımcının önünü açacakları projelerini paylaştı. Yıldız, daha sonra Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle buluştu.

Toroslar’ı elbirliği ile yeniden kuralım

Toroslar’ın kimsenin kimseyi ötekileştirmediği alicenap bir kent olduğuna işaret eden Yıldız, ancak 30 endisine verilecek yetkiyi vicdanla kullanacağını vurgulayan Yıldız, şöyle devam etti: “ yıldır makus talihini yenemediğini söyledi. “1 Nisan sabahından itibaren Toroslar’ı elbirliği ile yeniden kuralım” çağrısı yapan Yıldız, “Bizim buna gücümüz yeter. Bizim buna aklımız da vizyonumuz da yeter. Bizim buna paramız da yeter. Bu para halkın parası. Belediyede de kamuda da kimse babasının mirasını getirmiyor. Sizin alın terinizle kazandığınız paralardan kesilen vergiler ile belediyelerin bütçesi oluşturuluyor.  Aslında bu para hepimizin parası” diye konuştu.

Zenginlik bize hizmet olarak dönmedi

KToroslar’ı bugüne kadar vicdan sahibi bir akıl yönetmediği için bu kadar büyük zenginlik bize hizmet olarak dönmedi. Kalkınma olarak, sosyal destek olarak dönmedi. Bizim bu zenginlikle diğer ilçelerden çok daha ileriye gitmemiz lazımdı. Hemşerilerimizin bize emanet ettiği yetkiyi söz verdiğimiz şekilde, söz verdiğimiz dürüstlükle, söz verdiğimiz prensiplerle ve vicdanla kullanacağız. Bize verilecek yetkinin asıl sahibinin bütün halkımız olduğunu biliyoruz. Söz de yetki de karar da gerçek anlamda Toroslar halkının olacak.” (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.