Büyükşehir, Lojistik Merkezi’nin yol çalışmalarını başlattı - Mersin Times

Büyükşehir, Lojistik Merkezi’nin yol çalışmalarını başlattı
  • Mersin Times
  • Çevre
  • Büyükşehir, Lojistik Merkezi’nin yol çalışmalarını başlattı

Büyükşehir, Lojistik Merkezi’nin yol çalışmalarını başlattı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi, Mersin’de nakliye komisyoncularının bütün ihtiyacını karşılayacak nitelikte olan ‘Lojistik Merkezi’ne giriş çıkışın sağlanacağı noktada yol açma çalışması gerçekleştiriyor. 600 metre uzunluğunda 15 metre genişliğinde olacak yolu hem nakliye komisyoncuları hem de mahalle sakinleri kullanabilecek.

ABONE OL
30 Nisan 2024 12:55
Büyükşehir, Lojistik Merkezi’nin yol çalışmalarını başlattı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi, yapımı süren ‘Lojistik Merkezine giriş çıkışın sağlanacağı alanda, yol yapım çalışması gerçekleştiriyor. 600 metre uzunluğunda açılacak yeni yolu hem nakliye komisyoncuları hem de mahalle sakinleri ulaşımda kullanabilecek.

Nakliyecilerin yolu açılıyor

Tüm lojistik süreçlerin tek bir merkezden yürütülmesinin hedeflendiği, lojistik firmaları için önemli bir merkez olan Lojistik Merkezi, Mersin’de nakliye komisyoncularının bütün ihtiyacını karşılayacak nitelikte. Yaklaşık 77 bin metrekare alana sahip, içerisinde 100 firmanın yer alacağı ofisler, ortak kullanıma ait idari ve sosyal tesislerin yanı sıra, servis bakım atölyeleri ve 181 araçlık tır parkının yer alacağı Lojistik Merkezi’nin girişinde yol çalışmaları başladı.

Büyükşehir’in yol yapım ekipleri, Akdeniz ilçesi Nacarlı bölgesinde yer alan Lojistik Merkezi’ne giriş ve çıkışın sağlanacağı 600 metrelik yolda zemin iyileştirme ve asfaltlama işlemleri yapacak. Genişliği 15 metre olacak yolun yapım çalışmaları sürüyor. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.