Büyükşehir kariyer merkezi kampüste - Mersin Times

Büyükşehir kariyer merkezi kampüste

Büyükşehir kariyer merkezi kampüste

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kariyer Merkezi, Çağ Üniversitesi’nin 18. Kariyer Festivali’nde öğrencilerle buluştu. 31 Ekim-2 Kasım 2023 tarihleri arasında Çağ Üniversitesi Yaşar Bayboğan Kampüsünde gerçekleştirilen Kariyer Festivali’nde stant açan Kariyer Merkezi öğrencilere yönelik hizmetlerini tanıttı.

ABONE OL
7 Kasım 2023 12:06
Büyükşehir kariyer merkezi kampüste
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kariyer Merkezi, Çağ Üniversitesi’nin 18. Kariyer Festivali’nde stant açarak öğrencilere yönelik hizmetlerini tanıttı.

Kariyer Merkezi üniversitelerle iş birliği yapmaya devam ediyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi Şube Müdürü Serkan Özada, 3 gün boyunca gerçekleştirilen Kariyer Festivali hakkında bilgi vererek, “Kariyer Merkezi’nin kurulduğu ilk günden itibaren en önemli hedef kitlelerimizden biri olan üniversite öğrencilerine yönelik hizmetlerimizi çeşitlendirmek üzere çalışıyoruz. İlimizde bulunan dört üniversiteyle de iş birliklerimiz en üst seviyede. Bugüne kadar yüz yüze ve çevrimiçi eğitimler, deneyim paylaşımı ve kariyer günleri gibi etkinliklerle iş birliği yaptığımız üniversitelerimizle, Mersin Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen 10. İnsan Kaynakları Zirvesinde de iş birliği sağladık” dedi. Özada, Kariyer Merkezi hizmetlerinin daha geniş kitlelere tanıtılması açısından fuar ve kariyer günleri gibi etkinliklere önem verdiklerinin de altını çizdi.

Kariyer Festivalinde öğrenciler Kariyer Merkezi standına yoğun ilgi gösterirken, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın Bir Ekmek Bir Çorba aracı da fuar da öğrencilere çorba ikram etti. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.