Büyükşehir, gençleri Almanya’ya götürüyor - Mersin Times

Büyükşehir, gençleri Almanya’ya götürüyor

Büyükşehir, gençleri Almanya’ya götürüyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi, ‘Uluslararası Kardeşlik, Uluslar Ötesi Birlik’ mottosuyla Kardeş Şehir Öğrenci Değişim Programı kapsamında Mersinli gençleri Almanya’ya götürecek. Mersin’in kardeş şehri olan Almanya’nın Oberhausen kentine gitmek isteyen gençler için projeye son başvuru tarihi 3 Mayıs. Programa katılmak isteyen öğrenciler için son başvuru tarihi 3 Mayıs. Başvuruların ‘tomultimersin@mersin.bel.tr’ adresine e-posta yoluyla yapılması gerekiyor.

ABONE OL
28 Nisan 2024 15:38
Büyükşehir, gençleri Almanya’ya götürüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mersin Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler ve Projeler Şubesi ‘Uluslararası Kardeşlik, Uluslar Ötesi Birlik’ mottosuyla Kardeş Şehir Öğrenci Değişim Programı kapsamında Mersinli gençlere dünyayı tanıma fırsatı sunuyor. Büyükşehir bu kapsamda gençleri, Mersin’in kardeş şehri olan Almanya’nın Oberhausen kentine götürecek. Programa katılmak isteyen öğrenciler için son başvuru tarihi 3 Mayıs. Başvuruların ‘tomultimersin@mersin.bel.tr’ adresine e-posta yoluyla yapılması gerekiyor. Başvuru yapacak öğrencilerin en az 14 yaşında olması ve 19 yaşından gün almamış olması şartı aranıyor.

Büyükşehir’den Mersinli gençlere dünyayı tanıma fırsatı

Mersinli gençlerin değişim programı ile yabancı kültürleri ve coğrafyaları yerinde görebilmesi ve kalıcı dostluklar geliştirebilmesi adına yapılan Kardeş Şehir Öğrenci Değişim Programı sayesinde gençler farklı ülkeler görme fırsatı yakalıyor. Program kapsamında bu yaz gençler Almanya’nın Oberhausen kentine gidecek. 3-18 Ağustos tarihleri arasında yapılacak gezi için hazırlıklarını titizlikle sürdüren Büyükşehir Belediyesi, başvuruları almayı sürdürüyor. Bilgi almak isteyenler www.mersin.bel.tr ile Teksin Mersin’in ve Alo 185 üzerinden alabilecek. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.