BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN MÜZİSYENLERE DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN MÜZİSYENLERE DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesinin yerel müzisyenlere destek vermek amacıyla düzenlediği sosyal mesafeli konserler, Halkkent Mahallesinde kurulan sahne ile 4 noktaya ulaştı. Düzenlenen konserler sayesinde müzisyenler pandeminin ekonomik yükünü biraz olsun atma fırsatı bulurken, vatandaşlar da keyifli zaman geçiriyor.

ABONE OL
19 Haziran 2021 15:51
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN MÜZİSYENLERE DESTEĞİ DEVAM EDİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesinin düzenlediği sosyal mesafeli konserler devam ediyor. Pandemi döneminde oldukça zor günler geçiren müzisyenlere destek olmak amacıyla başlatılan konser etkinlikleri Halkkent’te de kurulan sahne ile 4 noktaya taşındı. Marina Akustik Sahne, Atatürk Parkı Park Kafe yanı, Mersin Büyükşehir Belediyesi Bakkal Kafe yanına ek olarak Toroslar Halkkent Turgut Özal Bulvarı Devlet Parkına kurulan sahneler sayesinde Toroslar’dan da müzik sesleri yükseldi. Halkkent’te kurulan sahnede ilk olarak Grup Sibemol, Grup Divane ve Fasıl 33 performanslarını sergiledi. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde düzenlenen konserler sayesinde müzisyenler pandeminin getirdiği ekonomik zorluğu bir nebze de olsa atarken, vatandaşlar da keyifli vakit geçiriyor.

 

Konserler devam edecek, müzisyenlere destek sürecek

Bugün Marina Akustik Sahnede saat 17.00’de Zaferenofficial, 18.30’da Grup Balaban, 20.00’de AG Band, Büyükşehir Belediyesi Bakkal Kafe yanında 17.00’de Grup Arpej, 18.30’da Esrarengiz ve 20.00’de Sanat Sokağı sahne alacak.

88Atatürk Parkı Park Kafe yanında kurulacak sahnede saat 16.30’da Grup Mango, 18.00’de Grup Flash, 19.30’da Grup Şafak, Halkkent Turgut Özal Bulvarı üzeri Devlet Parkına kurulacak sahnede 16.30’da Kırık Sazlar, 18.00’de Güneş Korosu, 19.30’da Demir & Orkestrası şarkılarını seslendirecek. (Mersin Times)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.