Başkan Özyiğit’e “Yılın En Çok Kadın Yönetici İstihdamı Sağlayan Belediye” ödülü - Mersin Times

Başkan Özyiğit’e “Yılın En Çok Kadın Yönetici İstihdamı Sağlayan Belediye” ödülü
  • Mersin Times
  • Genel
  • Başkan Özyiğit’e “Yılın En Çok Kadın Yönetici İstihdamı Sağlayan Belediye” ödülü

Başkan Özyiğit’e “Yılın En Çok Kadın Yönetici İstihdamı Sağlayan Belediye” ödülü

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, 2. Çukurova Kadın Zirvesi ve Çukurova Kadın Başarı Ödülleri'nde "Yılın En Çok Kadın Yönetici İstihdamı Sağlayan Belediye" dalında ödül verildi. Başkan Özyiğit, “Belediyemizdeki 30 müdürümüzün 16’sı ve bir başkan yardımcımız kadın. Onlarla birlikte çalışmaktan gurur duyuyor, kendilerini tebrik ediyorum.” dedi.

ABONE OL
19 Ekim 2023 14:29
Başkan Özyiğit’e “Yılın En Çok Kadın Yönetici İstihdamı Sağlayan Belediye” ödülü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Göreve geldikten sonra 2019 yılında Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünü kuran ve kadınların üretime teşvik edilmesi, eğitim ve toplumsal cinsiyet eşitliği konularında fark yaratan çalışmalara imza atan Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, belediyenin yönetici kadrolarının çoğunluğunu da kadınlardan oluşturdu.

Bir başkan yardımcısı ile birlikte Yenişehir Belediyesindeki 30 müdürlüğün 16’sının kadınlar tarafından yönetilmesi Başkan Özyiğit’e ödül getirdi. Bu yıl ikincisi düzenlenen Çukurova Kadın Zirvesi ve Çukurova Kadın Başarı Ödülleri’nde Başkan Abdullah Özyiğit’e “Yılın En Çok Kadın Yönetici İstihdamı Sağlayan Belediye” ödül verildi. Ödülü iş insanı Demir Sabancı’nın elinden alan Başkan Özyiğit, “Daha güzel bir yaşam alanı inşa etmek için bizimle birlikte emek veren tüm kadın yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

2. Çukurova Kadın Zirvesi ve Çukurova Kadın Başarı Ödülleri’nde “Yılın Belediye Başkanı” seçilen Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’na ödülünü Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit verdi. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.