BAŞKAN GÜLTAK, MARİDER BAŞKANI ÖMER AYAZ’I DERNEK BİNASINDA ZİYARET ETTİ
  • Mersin Times
  • Gündem
  • BAŞKAN GÜLTAK, MARİDER BAŞKANI ÖMER AYAZ’I DERNEK BİNASINDA ZİYARET ETTİ

BAŞKAN GÜLTAK, MARİDER BAŞKANI ÖMER AYAZ’I DERNEK BİNASINDA ZİYARET ETTİ

Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak, Mardin ve İlçeleri Eğitim Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulunu ziyaret etti. Başkan Gültak, Belediye hizmetleri konusunda yaptıkları çalışmaları anlattı.

ABONE OL
20 Ekim 2021 19:23
BAŞKAN GÜLTAK, MARİDER BAŞKANI ÖMER AYAZ’I DERNEK BİNASINDA ZİYARET ETTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak ve beraberinde Özel Kalem Müdürü Onur Eryılmaz Gümüştok ile birlikte Mardinliler Derneğini ziyaret ettiler. Mardin ve İlçeleri Eğitim Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (MARİDER) Yönetim Kurulunu Başkanı Av Ömer Ayaz, kendilerini ziyaret eden Başkan Gültak ve Özel Kalem Müdürü Onur Eryılmaz Gümüştok’u dernek binasında ağırladılar. Ziyaret sırasında MARİDER Başkan Yardımcısı Halit Denktaş, İş İnsanları Ramazan Özen, Servet Ece, Mehmet Deniz ve Nihat Irmak’ın da aralarında bulunduğu Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.

Samimi ve sıcak bir atmosferde geçen ziyarette Başkan Gültak, özellikle Mardinli vatandaşların yoğunlukta ikamet ettikleri bölgelere yapılan Belediye hizmetlerini anlattı. Güncel sorunlar üzerinde bilgi alışverişi ve yerel hizmetler konusunda yapılan sohbetin ardından, Başkan Gültak, “Akdeniz’i kalkındırmak ve hak etiği hizmeti alabilmesi için elimden gelen tüm çabayı seferber edeceğim “dedi.

Ardında söz alan MARİDER Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ömer Ayaz, Başkan Gültak ve Özel Kalem Müdürü Eryılmaz Gümüştok’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Ayaz, bütün yerel yönetimlerin vatandaşların sorunlarına yönelik hizmetlerde yapıcı ve kucaklayıcı olmalarını beklediklerini vurgulayarak, “Ziyaretiniz bizleri çok memnun etti. Akdeniz ilçemizde yapılan ve yapılacak olan tüm hizmetleri takdir ediyor, sizlere başarılar dileriz” dedi. (Mersin Times)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.