Ali Bozan: Seymenli’de ki öğrencilerin yaşadığı servis sorunu çağ dışıdır - Mersin Times

Ali Bozan: Seymenli’de ki öğrencilerin yaşadığı servis sorunu çağ dışıdır
  • Mersin Times
  • Siyaset
  • Ali Bozan: Seymenli’de ki öğrencilerin yaşadığı servis sorunu çağ dışıdır

Ali Bozan: Seymenli’de ki öğrencilerin yaşadığı servis sorunu çağ dışıdır

Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili Av. Ali Bozan, Mezitli İlçesi Seymenli Mahallesi’nde gerçekleştirdikleri halk buluşmasında vatandaşların ilettiği sorunlara dair, “Seymenli’de öğrencilerin yaşadığı servis sorunu çağ dışıdır. Öğrenciler için gerekli olan servis talebi için de ilgili kurumlarla gerekli girişimlerde bulunacağız. Sorunlarımızı birlikte çözeceğiz” dedi.

ABONE OL
6 Eylül 2023 17:22
Ali Bozan: Seymenli’de ki öğrencilerin yaşadığı servis sorunu çağ dışıdır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HDP Mersin İl Örgütü Mezitli ilçesi Seymenli Mahallesi’nde Vanlıların yoğunlukta yaşadığı bölgede halk toplantısı gerçekleştirdi. Programda; Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekilleri Av. Ali Bozan ve Perihan Koca, HDP Mersin İl Eşbaşkanı Hoşyar Sarıyıldız ve HDP Mezitli ilçe yöneticileri yer aldı.

Sakinler: Öğrencilerimizin servis çilesini çözün!

Toplantıya katılan mahalle sakinleri tüm ülkede yaygınlaşan ve gençleri karanlığa sürükleyen uyuşturucu kullanımına dikkat çekti. Mahallede kanalizasyon ve yol gibi sorunlarının da olduğunu belirten sakinler, öğrencilerin servis sorunu için çözüm aradıklarını ifade etti. Çok sayıda öğrencinin bulunduğu mahalleye tüm girişimlerine rağmen mahallelinin karşılayabileceği ücretlerde servis getiremediklerini söyleyen sakinler, öğrencilerin eğitim için büyük çile çektiklerini dile getirdi.

Bozan: Öğrencilerin servis ihtiyacı için gerekli girişimlerde bulunacağız

Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili Av. Ali Bozan, uyuşturucunun ülke genelinde büyük bir toplumsal çöküşe neden olduğunu ve uyuşturucu kullanımı, bireysel silahlanma ve çeteleşmeye karşı yürüttükleri çalışmayı anlattı. Gençlik Meclislerinin de ülke genelinde uyuşturucuya karşı başlattığı kampanyaya değinen Bozan, öğrencilerin servis sorunu için de “çağ dışı” yorumunda bulundu. Milletvekili Bozan, “Sorunlarınızı bugün tek tek not aldık. Öğrenciler için gerekli olan servis talebi için de gerekli girişimlerde bulunacağız. Sorunlarımızı birlikte çözeceğiz” dedi.

Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili Perihan Koca, mahalle sakinlerinin yaşadığı sorunların çözümü için hep birlikte hareket edeceklerini aktardı. HDP Mersin İl Eşbaşkanı Hoşyar Sarıyıldız ise; “Önümüzdeki süreçte tekrar bir araya geleceğiz. Dileriz bir sonraki bir araya gelişimizde bu sorunlar çözülmüş olsun. Sorunlarımızı not aldık. Bu sorunları hep birlikte çözebileceğimize inanıyoruz” diye konuştu. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.