Akdeniz Belediyesi’nin ücretsiz yeni dönem uygulamalı Mesleki Kursları başlıyor - Mersin Times

Akdeniz Belediyesi’nin ücretsiz yeni dönem uygulamalı Mesleki Kursları başlıyor
  • Mersin Times
  • Eğitim
  • Akdeniz Belediyesi’nin ücretsiz yeni dönem uygulamalı Mesleki Kursları başlıyor

Akdeniz Belediyesi’nin ücretsiz yeni dönem uygulamalı Mesleki Kursları başlıyor

Akdeniz Belediyesi Proje Eğitim ve Uygulama Merkezi’nde, yeni dönem “Bilgisayar Destekli Muhasebe, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık, Web Tasarım ile Karakter Modelleme ve Animasyon” kursları başlıyor. Kontenjanla sınırlı olacak ve ücretsiz verilecek kurslara son başvuru tarihi 20 Kasım 2023.

ABONE OL
13 Kasım 2023 13:41
Akdeniz Belediyesi’nin ücretsiz yeni dönem uygulamalı Mesleki Kursları başlıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Proje Eğitim ve Uygulama Merkezi’nin, ‘Yetkin Belgeli İş Gücü, Akdeniz’in Dinamik Gücü’ sloganıyla yeni dönem mesleki kurs ve eğitimleri başlıyor. Başvuru için gereken şartları taşıyan kursiyerlere, ücretsiz “Bilgisayar Destekli Muhasebe, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık, Web Tasarım ve Karakter Modelleme ve Animasyon’ kursları verilecek.

Müdürlük tarafından yapılan bilgilendirmede, kursların tamamının uygulamalı eğitimler olduğu ve düzenli katılımın mecburi olduğu kaydedildi. Son başvuru tarihinin 20 Kasım 2023 olduğu kurslara katılım kontenjanla sınırlı olacak. Kurslara katılım şartları ise şöyle; “En az 18 yaşında olmak, en az lise mezunu olmak, çalışmıyor olmak, öğrenci olmamak (Açık Öğretim Hariç). Ön başvuru formu işlemleri 20 Kasım 2023 tarihinde, saat 17:00’de sona erecek. Başvurular, ‘Kursiyer Seçim ve Tespit Komisyonu’nca belirlenecek olup ön başvuruyu yapan kursiyer adaylar mülakata çağrılacak. Mülakatlar, 21 Kasım 2023 ile 23 Kasım 2023 tarihleri arasında yapılacak.

Verilecek kurslara katılımda öncelikler

“Akdeniz ilçesinde yaşayanlar öncelikli olacak. Ön başvurularda kursiyer kriterlerinin eşitliği durumunda yaşı daha genç olanlara öncelik tanınacak. Kursların ilgili bölümlerinden mezun olmuş olanlara öncelik tanınacak. İlgili bölümlerden mezun olmuş olan adayların eğitim seviyelerine göre öncelik tanınacak.” Ücretsiz verilecek mesleki kurslara katılmak isteyen adaylar; https://docs.google.com/forms/d/16gzhm7o21-W46Dg7sRlOMJPNI6sC794gKBoWhD7h0Uw/viewform?fbclid=IwAR1jykdgMxZbL8Vy3bfgQMcdh50b8q18j_dwSs3Y2oJlahT6V3T3MRf9IM4&edit_requested=true İnternet adresi üzerinden ön kayıt başvuru formunu doldurabilir. (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.