Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, 1 Mayıs Bayramı’nı kutladı - Mersin Times

Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, 1 Mayıs Bayramı’nı kutladı
  • Mersin Times
  • Genel
  • Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, 1 Mayıs Bayramı’nı kutladı

Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, 1 Mayıs Bayramı’nı kutladı

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak: ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, “Hak, her daim hak edene alın teri kurumadan verilmelidir. Bu nedenle her koşul ve şart altında işçilerimizin yanındayız” dedi.

ABONE OL
1 Mayıs 2023 15:47
Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, 1 Mayıs Bayramı’nı kutladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında, “İnsana ve emeğe büyük değer veren anlayışla hareket ediyor; hakkı gecikmeksizin hak edene teslim ediyoruz” diyen Başkan Gültak; Ülkemizin en değerli sermayesi, sahip olduğu emek gücüdür.

Zira ülkelerin ekonomik güçlenmesi ve halkın refah seviyesinin yükselmesinde, işçi kesiminin çok büyük emeği ve katkısının olduğu bir gerçektir. Nitekim gerek şehrimizin, gerekse de ülkemizin çok daha müreffeh, güzel ve mutlu yarınlara emin ve kararlı adımlarla ilerlemesinde, işçilerimizin alın terine, emeklerine şüphesiz büyük ölçüde ihtiyacımız vardır.

Akdeniz Belediyesi olarak bizler de sosyal belediyecilik anlayışı gereği; işçi ve emekçi kardeşlerimizin her zaman yanında yer alıyoruz. Ülkemiz ve milletimiz için alın terini esirgemeyen, Akdeniz’e hizmet yolundaki en büyük gücümüz olan emekçi kardeşlerimiz başta olmak üzere; işini emeğiyle yapan tüm emekçilerin ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ kutlu olsun” ifadelerini kullandı.  (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.