AK Parti Mersin Tanıtım ve Medya Başkanı Soyer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı - Mersin Times

AK Parti Mersin Tanıtım ve Medya Başkanı Soyer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı
  • Mersin Times
  • Gündem
  • AK Parti Mersin Tanıtım ve Medya Başkanı Soyer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

AK Parti Mersin Tanıtım ve Medya Başkanı Soyer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Hüseyin Soyer, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayınladı. Soyer, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu olsun” dedi.

ABONE OL
10 Ocak 2024 13:29
AK Parti Mersin Tanıtım ve Medya Başkanı Soyer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Mersin Tanıtım ve Medya Başkanı Hüseyin Soyer  mesajında şu ifadeleri kullandı, “Çoğulcu ve katılımcı demokrasinin temel öğelerinden olan basın, demokratik düzenin sağlıklı işlemesi yönünden vazgeçilmez bir işleve sahiptir. Kamuoyunun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması noktasında doğru, tarafsız ve ilkeli haber anlayışını benimsemiş, her türlü zorluk ve olumsuzluğa rağmen büyük çaba sarf ederek çalışmalarını yürüten değerli basın mensuplarımızın ne büyük zorluklarla çalıştıkları hepimiz tarafından bilinmektedir.

Bir dakikada izlediğimiz, bir solukta okuduğumuz bir haberin arkasında belki günlerce çalışan basın mensuplarının emekleri var. O detayların bizlere ulaşabilmesi için ne zorluklarla çalıştıklarını, nelerle mücadele ettiklerini anlayabilmek gerekmektedir.

 Başta ilimizde görev yapan değerli gazetecilerimiz olmak üzere bütün gazetecilerimizin, basın-yayın organlarımızın tüm çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en kalbi duygularımla kutlarım.” (Mersin Times)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.