Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 16:30
 
AK Parti “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”
AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin’i 2023 hedeflerine taşımak için 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
SİYASET Haberi


PAZARLAMA VE MARKALAŞMA PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ


Seçim çalışmalarını Tarsus ilçesinde esnaf ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşlardan yoğun ilgi gören AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, "Esnaflarımızı ve küçük işletmelerimizin e-ticaretten faydalanabilmesini teminen bir destek programı başlatacağız. Esnaf ve sanatkârlara yönelik pazarlama ve markalaşma projesini hayata geçireceğiz. Esnaf ve Sanatkârlar Bilgi Sisteminin yeni teknolojik altyapılara uyumlu hale getirilmesi ve elektronik ortamda sunulan hizmet sayısının artırılması amacıyla Esnaf ve Sanatkârlar Bilgi Sistemini (ESBİS) günün gereklilikleri doğrultusunda yeniden yapılandıracağız’’dedi.

 

 

ÇİFTÇİLERİMİZE DESTEKLERİMİZ DEVAM EDİYOR

 

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın ve Milletvekili adayları Ali Keser, M. Sait Kayan Seçim Çalışmalarını Toroslar ilçesinde mahalle ve esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek istedi. 2002’de 83 milyon TL hayvancılık desteği verilmiş iken, bu desteği 2017 yılında 3,8 milyar TL’ye yükselttiklerini kaydeden AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın" Hayvancılık desteklerinin toplam destekler içindeki oranı 2002 yılında yüzde 4,4 iken, bu oranı 2017 yılında yaklaşık yüzde 30’a ulaştırdık. 2003-2017 yılları arasında üreticimize 8,2 milyar TL mazot destekleme ödemesi yaptık.Çiftçilerin kullanmış oldukları mazot maliyetinin yarısı destek olarak verilmektedir. Bu kapsamda üreticilerimize 2017 yılı üretimi için 2018 yılında 1,9 milyar TL mazot destekleme ödemesi yaptık.2005-2017 döneminde toplam 6,7 milyar TL gübre destekleme ödemesi yaptık."Şeklinde konuştu.

 


 

VATANDAŞLARIMIZLA DEVLET ARASINDAKİ GÜVEN DEVAM EDECEKTİR

 

AK Parti Mersin Milletvekili adayları Zeynep Gül Yılmaz ve Rabia Nur Şenlik Seçim Çalışmalarını Aydıncık ve Bozyazı ilçelerinde esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek istedi. Esnaflardan büyük ilgi gören AK Parti Mersin Milletvekili adayı Zeynep Gül Yılmaz,"Temel hakların kullanımını garanti altına alan ve iyi işleyen bir adalet sisteminin öngörülebilirliği artırarak belirsizliği azaltacağına; üretim ve yatırım kararlarının daha sağlıklı ve nitelikli şekilde alınmasını sağlayarak kalkınma sürecimizi hızlandıran bir çerçeve sunacağına inancımız tamdır. Bu anlayışla başta yasal düzenlemeler olmak üzere ülkemizde adalet hizmetlerini geliştirmek, adaletin sosyal hedefini gerçekleştirmek ve bunu ekonomik alana da yansıtarak vatandaşlarımızla devlet arasındaki güven bağını pekiştirmek temel önceliğimiz olmaya devam edecektir." Şeklinde konuştu.

 

 

VATANDAŞLARIMIZI HER DAİM ÖNEMSEDİKErdemli ilçesinde esnaf ziyaretleri yaparak 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için destek isteyen AK Parti Mersin Milletvekili adayı Bilal Özkan,"İktidarımızda adaleti sadece duruşma salonlarında değil, insanımızın alın teri kurumadan hakkını alabildiği, kamu hizmetlerinden eşit yararlanabildiği toplumsal bir değer olarak gördük. Hukukun üstünlüğü ve hukuk devleti idealini, sadece haklar ve özgürlüklerin değil, aynı zamanda sürdürülebilir bir kalkınma ve refah anlayışının gereği olarak tasavvur ediyoruz.’’ şeklinde konuştu. (Mersin Times)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: AK, Parti, “Yaptıklarımız, yapacaklarımızın, teminatıdır”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Bizim Gazete
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Özlü Sözler
İman hem nurdur hem kuvvettir, hakiki imanı elde den adam kânata meydan okuyabilir.


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı